Чемпіонат світу з боротьби 2023 — вільна боротьба, до 86 кг
Докладніше: Чемпіонат світу з боротьби 2023
Змагання з вільної боротьби серед чоловіків у ваговій категорії до 86 кг на Чемпіонаті світу з боротьби 2023 відбулись 16 та 17 вересня в Белграді (Сербія)[1].
Призери
Золото | Срібло | Бронза |
Девід Тейлор (USA) | Хассан Яздані (IRI) | Майлс Амін (SMR) Азамат Даулетбеков (KAZ) |
Змагання
- Фінал
Фінал | |||
Хассан Яздані (IRI) | 3 | ||
Девід Тейлор (USA) | 9F |
- Верхня половина
Перший раунд | Другий раунд | Третій раунд | Чвертьфінали | Півфінал | ||||||||||||||
Себастьян Єжіранський (POL) | 1 | |||||||||||||||||
Джавраїл Шапієв (UZB) | 4 | |||||||||||||||||
Джавраїл Шапієв (UZB) | 11 | |||||||||||||||||
Андрей Франт (ROU) | 0 | Осман Гечен (TUR) | 0 | |||||||||||||||
Осман Гечен (TUR) | 10 | Осман Гечен (TUR) | 12 | |||||||||||||||
Владислав Прус (UKR) | 0 | Ілья Христов (BUL) | 4 | |||||||||||||||
Ілья Христов (BUL) | 3 | Джавраїл Шапієв (UZB) | 15 | |||||||||||||||
Аймар Андрусе (EST) | 0 | Хаято Ішігуро (JPN) | 5 | |||||||||||||||
Расул Тіхаєв | 4 | Расул Тіхаєв | 6 | |||||||||||||||
Таймураз Фрієв (ESP) | 11 | Таймураз Фрієв (ESP) | 2 | |||||||||||||||
Мухаммад Інам (PAK) | 1 | Расул Тіхаєв | 2 | |||||||||||||||
Хаято Ішігуро (JPN) | 4 | |||||||||||||||||
Хаято Ішігуро (JPN) | 10 | |||||||||||||||||
Таріель Гафріндашвілі (GEO) | 4 | |||||||||||||||||
Джавраїл Шапієв (UZB) | 0 | |||||||||||||||||
Хассан Яздані (IRI) | 10 | |||||||||||||||||
Хассан Яздані (IRI) | 8F | |||||||||||||||||
Джейден Лоуренс (AUS) | 2 | |||||||||||||||||
Хассан Яздані (IRI) | 11 | |||||||||||||||||
Юріескі Торребланка (CUB) | 0 | Біямбасуренджін Бат-Ердене (MGL) | 0 | |||||||||||||||
Довлетмірат Оразгіліджов (TKM) | 4F | Довлетмірат Оразгіліджов (TKM) | 9 | |||||||||||||||
Біямбасуренджін Бат-Ердене (MGL) | 4 | Біямбасуренджін Бат-Ердене (MGL) | 14 | |||||||||||||||
Кан Да Кью (KOR) | 0 | Хассан Яздані (IRI) | 7 | |||||||||||||||
Деян Мітров (MKD) | 0 | Майлс Амін (SMR) | 2 | |||||||||||||||
Сандіп Сінг Манн | 10 | Сандіп Сінг Манн | 0 | |||||||||||||||
Ларс Шафле (GER) | 3 | Лінь Цзушень (CHN) | 11 | |||||||||||||||
Лінь Цзушень (CHN) | 4 | Лінь Цзушень (CHN) | 4 | |||||||||||||||
Майлс Амін (SMR) | 7 | |||||||||||||||||
Ноель Торрес (MEX) | 0 | |||||||||||||||||
Майлс Амін (SMR) | 10C | |||||||||||||||||
- Нижня половина
Перший раунд | Другий раунд | Третій раунд | Чвертьфінали | Півфінал | ||||||||||||||
Азамат Даулетбеков (KAZ) | 9 | |||||||||||||||||
Домантас Паулюченко (LTU) | 0 | |||||||||||||||||
Азамат Даулетбеков (KAZ) | 4F | |||||||||||||||||
Іван Ічізлі (MDA) | 1 | Аслан Багаєв | 0 | |||||||||||||||
Аслан Багаєв | 5 | Аслан Багаєв | 12 | |||||||||||||||
Педро Себальйос (VEN) | 4 | Етан Рамос (PUR) | 2 | |||||||||||||||
Етан Рамос (PUR) | 4 | Азамат Даулетбеков (KAZ) | 10 | |||||||||||||||
Рахім Магомедов (FRA) | 10 | Рахім Магомедов (FRA) | 0 | |||||||||||||||
Аймар Андрусе (CPV) | 0 | Рахім Магомедов (FRA) | 11 | |||||||||||||||
Штефан Райхмут (SUI) | 4 | Карлос Іск'єрдо (COL) | 4 | |||||||||||||||
Карлос Іск'єрдо (COL) | 5F | Рахім Магомедов (FRA) | 9 | |||||||||||||||
Абубакр Абакаров (AZE) | 6R | |||||||||||||||||
Алекс Мур (CAN) | 2 | |||||||||||||||||
Абубакр Абакаров (AZE) | 12 | |||||||||||||||||
Азамат Даулетбеков (KAZ) | 0 | |||||||||||||||||
Девід Тейлор (USA) | 7F | |||||||||||||||||
Девід Тейлор (USA) | 2F | |||||||||||||||||
Софьян Падіу Белмір (MAR) | 0 | |||||||||||||||||
Девід Тейлор (USA) | 10 | |||||||||||||||||
Патрік Пуспокі (HUN) | 7F | Бенджамін Грейл (AUT) | 0 | |||||||||||||||
Іван Масакве (UGA) | 0 | Патрік Пуспокі (HUN) | 0 | |||||||||||||||
Нарбек Ізабеков (KGZ) | Бенджамін Грейл (AUT) | 3 | ||||||||||||||||
Бенджамін Грейл (AUT) | WO | Девід Тейлор (USA) | 12 | |||||||||||||||
Вілльям Раффі (ITA) | 10 | Магомед Шаріпов (BHR) | 2 | |||||||||||||||
Марк Інгуесі (KEN) | 0 | Вілльям Раффі (ITA) | 0 | |||||||||||||||
Іварс Самусонокс (LAT) | 4 | Магомед Шаріпов (BHR) | 10 | |||||||||||||||
Магомед Шаріпов (BHR) | 9 | Магомед Шаріпов (BHR) | 5 | |||||||||||||||
Борис Макоєв (SVK) | 4 | |||||||||||||||||
Метт Фінесілвер (ISR) | 1 | |||||||||||||||||
Борис Макоєв (SVK) | 12 | |||||||||||||||||
- Втішний раунд
Раунд 1 | Раунд 2 | Бій за 3-є місце | |||||||||
Джейден Лоуренс (AUS) | 1 | Біямбасуренджін Бат-Ердене (MGL) | 2 | Майлс Амін (SMR) | 8 | ||||||
Біямбасуренджін Бат-Ердене (MGL) | 3 | Майлс Амін (SMR) | 8 | Джавраїл Шапієв (UZB) | 5 | ||||||
Софьян Падіу Белмір (MAR) | 0 | Бенджамін Грейл (AUT) | 0 | Магомед Шаріпов (BHR) | 3 | ||||||
Бенджамін Грейл (AUT) | 10 | Магомед Шаріпов (BHR) | 10 | Азамат Даулетбеков (KAZ) | 5 |
Примітки
- ↑ 86kg Bracket. United World Wrestling. Процитовано 15 вересня 2023.
Посилання
- Офіційний сайт